Dyskusja dotyczy programowania amerykańskiej wersji radia Motorola VISAR UHF. Wskazano, że wersja amerykańska wymaga innego oprogramowania niż europejska, co najprawdopodobniej wiąże się z koniecznością przeflashowania urządzenia, aby możliwe było je...
[Czytaj dalej]