Monitor:
MSI Optix MAG341CQ
Problemy z ekranem jak na zdjęciach. Zaczęły pojawiać się od pół roku. Na początku raz na jakiś czas i szybko znikały.
Teraz pajawia się to za każdym razem (odpaleniem kompa) i raz zniknie po 5 minutach a raz nie zniknie.
Słuchajcie co mogę z tym zrobić?
Na razie da się korzystać z kompa ale trudno powiedzieć ile jeszcze pociągnie?!
Co mogę sam jeszcze zrobić i gdzie ewentualnie szukać serwisu?







MSI Optix MAG341CQ
Problemy z ekranem jak na zdjęciach. Zaczęły pojawiać się od pół roku. Na początku raz na jakiś czas i szybko znikały.
Teraz pajawia się to za każdym razem (odpaleniem kompa) i raz zniknie po 5 minutach a raz nie zniknie.
Słuchajcie co mogę z tym zrobić?
Na razie da się korzystać z kompa ale trudno powiedzieć ile jeszcze pociągnie?!
Co mogę sam jeszcze zrobić i gdzie ewentualnie szukać serwisu?