Czy jest jakiś sposób na zamontowanie tymczasowo układu scalonego SMD na płytce PCB? Lutowanie odpada ponieważ nie chcę podgrzewać scalaka.
W przypadku THT wystarczy podstawka, w przypadku SMD wiem że są takie specjalne np pod SO-8. Ale kosztują sporo. A taka pod SOT-23 to w ogóle kosztuje ponad 5 dych na aliexpress.
Nie byłby to problem gdyby nie fakt że potrzebuję ich 20 sztuk.
Rezystancja złącz mało istotna. Może ktoś już rozwiązywał ten problem.
W przypadku THT wystarczy podstawka, w przypadku SMD wiem że są takie specjalne np pod SO-8. Ale kosztują sporo. A taka pod SOT-23 to w ogóle kosztuje ponad 5 dych na aliexpress.
Nie byłby to problem gdyby nie fakt że potrzebuję ich 20 sztuk.
Rezystancja złącz mało istotna. Może ktoś już rozwiązywał ten problem.