Witam, mam kłopot z podłączeniem karty GeForce 4060, której diody palą się, gdy podłączę kartę do wejścia PCI Express. Gdy podłączam zasilanie płyty głównej 8-pin komputer nie reaguje. Kupiłem rozgałęźnik, bo takowego kabla nie ma.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampawelrad95 napisał:mam kłopot z podłączeniem, karty GeForce4060
pawelrad95 napisał:diody palą sie
pawelrad95 napisał:gdy podłącze zasilanie kompuyer nie włącza sie zasilanie wziołem z kostki 8 pin i rozdzieliłem
pawelrad95 napisał:Czy to wina szyny
pawelrad95 napisał:czy kabli które sa od krypto koparki.
pawelrad95 napisał:Czy to wina szyny,czy kabli które sa od krypto koparki.
pawelrad95 napisał:gdy podłącze zasilanie kompuyer nie włącza sie
pawelrad95 napisał:prąd wziołem z płyty głównej i podłączyłem do rozdzielacza również 8 pin