Witam
Orientuje sie może ktoś co zrobic jeśli przestało mi działać radio internetowe mam YAMAHA RX-V677. Czy trzeba opłacić Vtuner jesli tak to jak moge dostac Get Access Code bo podobno w ten sposób można opłacić radio
POZDRAWIAM
Orientuje sie może ktoś co zrobic jeśli przestało mi działać radio internetowe mam YAMAHA RX-V677. Czy trzeba opłacić Vtuner jesli tak to jak moge dostac Get Access Code bo podobno w ten sposób można opłacić radio
POZDRAWIAM