logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

icsee kamera 4MP – jak zmienić rozdzielczość do współpracy z Hikvision DVR?

Jestem_piter 11 Sty 2026 21:37 141 5
  • #1 21805970
    Jestem_piter
    Poziom 2  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    Czy jest jakaś możliwość zmiany rozdzielczości w kamerze iCSee? Próbuję ją dodać do rejestratora Hikvision DVR, ale pokazuje, że jest za duża rozdzielczość lub bitrate, a w ustawieniach kamery nie da się zmienić rozdzielczości, jest tylko 4 MP. Model rejestratora to DS-7208HGHI-SH/A(B)



    Panel ustawień kamery z parametrami strumienia głównego i dodatkowego
  • #2 21806032
    rokbok
    Poziom 40  
    Posty: 4317
    Pomógł: 641
    Ocena: 1018
    Zrzut ekranu ustawień wideo z zaznaczoną opcją rozdzielczości 4M
  • #3 21806035
    Jestem_piter
    Poziom 2  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    Tylko 4m nic innego
  • #4 21806040
    rokbok
    Poziom 40  
    Posty: 4317
    Pomógł: 641
    Ocena: 1018
    Po zmianie jak poniżej da się dodać do rejestratora?

    Zrzut ekranu ustawień strumienia wideo z zaznaczonym polem Static Encode Config
  • #5 21806062
    Jestem_piter
    Poziom 2  
    Posty: 23
    Ocena: 2
    >>21806040 Próbowałem. Nic to nie daje.
  • #6 21807183
    bercikmk
    Poziom 18  
    Posty: 192
    Pomógł: 29
    Ocena: 34
    Oprogramowanie DVR-a blokuje współpracę z tymi kamerami. NVR działa bez problemu. Nic nie zrobisz.
REKLAMA