Czy jest jakaś możliwość zmiany rozdzielczości w kamerze iCSee? Próbuję ją dodać do rejestratora Hikvision DVR, ale pokazuje, że jest za duża rozdzielczość lub bitrate, a w ustawieniach kamery nie da się zmienić rozdzielczości, jest tylko 4 MP. Model rejestratora to DS-7208HGHI-SH/A(B)