Witam.
Proszę o analizę logów z programu FRST w poszukiwaniu wirusów, błędów systemu.
Proszę o analizę logów z programu FRST w poszukiwaniu wirusów, błędów systemu.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamKolobos napisał:Co w zwiazku z tym? Przeciez po to sa, nie ma tam NIC szczegolnie tajnego...