Witam, dziś w formie walki z nudą odkopałem taki monitor w celu naprawy go
Na trafie brak napięć. 190V dochodzi do tranzystora Q503 i z niego już nei wychodzi. wszystkie tranzystory i diody sprawne
Moje podejrzenia padają na układ M62501P. Naprawiał już ktoś kiedyś podobną usterkę ?? Z góry dzięki za odpowiedź.