logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie radio 1-2DIN do Opel Corsa D 2008 do 700 zł – co polecacie zamiast fabrycznego?

Leviathan080 17 Lut 2026 17:14 345 3
REKLAMA
  • #1 21841419
    Leviathan080
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam, szukam radia do "Opel Corsa D 2008" zamiast fabrycznego (auto córki). Możecie coś polecić w kwocie do ok. 700 zł?
    Oto propozycja córki: https://allegro.pl/oferta/radio-4gb-64gb-opel...ectra-meriva-signum-android-15-bt-17953342728
    Osobiście znalazłem:
    https://allegro.pl/oferta/pioneer-dmh-a240bt-weblink-radio-samochodowe-flac-10785361676
    Radio 1 czy 2 DIN bez znaczenia
    AI: Jakie funkcje są dla Was najważniejsze w nowym radiu? Chodzi np. o Bluetooth, USB, obsługę Android Auto/Apple CarPlay, CD, czy coś jeszcze?
    Bluetooth
    AI: Czy zależy Wam na zachowaniu sterowania radiem z kierownicy lub integracji z komputerem pokładowym?
    Tak
  • REKLAMA
  • #2 21841580
    mw1983marcin
    Poziom 25  
    Posty: 758
    Pomógł: 66
    Ocena: 174
    Pioneera będzie problem zgrać z corsa , i ramka chyba jakaś będzie potrzebna, bo w oplu to nie jest typowy 2din. Z Androida będziesz zadowolony
  • REKLAMA
  • #3 21841594
    Leviathan080
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Dzięki, ramki są w miarę dostępne. Pytanie tylko, jakie radio? Wiadomo, w takim budżecie cudów spodziewać się nie można, ale żeby to w miarę płynnie działało. Proszę o jakieś propozycje.
  • #4 21841667
    mw1983marcin
    Poziom 25  
    Posty: 758
    Pomógł: 66
    Ocena: 174
    To zależy co trafisz , szukaj po opiniach a i to nie jest jednoznaczne z tym co dostaniesz. Im większa pamięć tym lepiej , no i świeży android. Ważne żeby był canbus pod opla tak aby z kiermany wszystko działało , i radiem można było ustawienia zmieniać
REKLAMA