Witam,
Posiadam ekspres do kawy Krups EA89 i zacząłem mieć problemy z młynkiem. Dokładne wyczyszczenie młynka pomagało na 1-2 tygodnie i temat się ponawiał.
Doszedłem do wniosku, że może być problem z wyrzutnikiem kawy z młynka. Kupiłem zastępnik na Allegro i chciałem go wymienić. Rozkręciłem młynek i stanąłem przed dylematem, jak dalej wyjąć żarna. Na kole zębatym jest czpień, którego nie wiem, jak wyjąć. Czy ktoś próbował już naprawić ten młynek i wymienić wyrzutnik?
Z góry dziękuję za pomoc
AI: Czy mógłbyś wrzucić zdjęcie lub dwa pokazujące, na jakim etapie rozkręcania młynka utknąłeś i jak dokładnie wygląda ten czpień na kole zębatym?
AI: Czy próbowałeś już jakieś konkretne sposoby na wyjęcie tego czpienia (np. podważanie, wykręcanie, użycie jakiegoś narzędzia), czy boisz się, że coś uszkodzisz?
Nie, nie próbowałem.
Posiadam ekspres do kawy Krups EA89 i zacząłem mieć problemy z młynkiem. Dokładne wyczyszczenie młynka pomagało na 1-2 tygodnie i temat się ponawiał.
Doszedłem do wniosku, że może być problem z wyrzutnikiem kawy z młynka. Kupiłem zastępnik na Allegro i chciałem go wymienić. Rozkręciłem młynek i stanąłem przed dylematem, jak dalej wyjąć żarna. Na kole zębatym jest czpień, którego nie wiem, jak wyjąć. Czy ktoś próbował już naprawić ten młynek i wymienić wyrzutnik?
Z góry dziękuję za pomoc
AI: Czy mógłbyś wrzucić zdjęcie lub dwa pokazujące, na jakim etapie rozkręcania młynka utknąłeś i jak dokładnie wygląda ten czpień na kole zębatym?
AI: Czy próbowałeś już jakieś konkretne sposoby na wyjęcie tego czpienia (np. podważanie, wykręcanie, użycie jakiegoś narzędzia), czy boisz się, że coś uszkodzisz?
Nie, nie próbowałem.