logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TSX 07 31 2412 - jak zainstalować software? Ktoś może ma coś lepszego w swoich zasobach?

Zuliczek 25 Mar 2026 08:50 297 5
REKLAMA
  • #1 21869959
    Zuliczek
    Poziom 17  
    Posty: 258
    Pomógł: 10
    Ocena: 64
    Witam wszystkich!

    Mam potrzebę uruchomić oprogramowanie do obsługi sterownika TSX 07 31 2412.
    Znalazłem w zasobach elektrody wątek https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3421889.html#16977785 - jednak nie jestem w stanie zainstalować tego programu.
    Podejmowałem próby na DosBoxie, DosBoxie-X, na samym windowsie XP, cofnąłem się nawet do Win 98, zawsze utykam na etapie w którym instalator prosi o włożenie dysku #1. Próby zamontowania w dosbox-ach plików o rozszerzeniach .001 .002 zwracają sieczkę.
    Ktoś może wie jak ten temat ugryźć?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21869963
    elktrod
    Poziom 41  
    Posty: 5196
    Pomógł: 765
    Ocena: 1350
    Spróbuj to co chcesz zainstalować rozpakować do katalogu w którym chcesz to docelowo zainstalować i dopiero uruchomić instalację z tego docelowego katalogu?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 21870125
    kindlar
    Poziom 42  
    Posty: 7850
    Pomógł: 915
    Ocena: 1612
    Instalacje zrobiłem na Vbox i win xp.

    Na pendrawie - napęd D: masz swój folder z instalatorem
    Edytujesz plik ID i w nim zmieniasz ID na #1 o które pyta instalator.
    instalator tworzy folder i modyfikuje pliki config.sys i autoexec.bat dodając tam wpisy.


    Okno „PL7-07 Registration” z polami Name i Company w maszynie wirtualnej Windows XP

    Jeśli autor jest zainstalowany mogę wrzucić folder docelowy utworzony po instalacji.

    Zrzut ekranu z VirtualBox: okno „LADDER Viewer” z projektem „PL7-07 - DEFAULT” i pustą drabinką.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 21871232
    tom_r
    Poziom 13  
    Posty: 47
    Pomógł: 4
    Ocena: 12
    >>21869959 Utykanie na etapie "którym instalator prosi o włożenie dysku #1" oznacza, że System operacyjny zainstalowany na FAT16 nie rozpoznaje długich nazw plików systemu FAT32
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 21871261
    kindlar
    Poziom 42  
    Posty: 7850
    Pomógł: 915
    Ocena: 1612
    Instalatory dyskietkowe sprawdzają ID dyskietki w pliku ID, jest tam wpis ID#2 , trzeba zmienić na #1 i się instaluje.
  • #6 21871795
    Zuliczek
    Poziom 17  
    Posty: 258
    Pomógł: 10
    Ocena: 64
    Serdecznie dziękuję za odpowiedzi, w weekend podejmę próbę instalacji mając nowe informacje :D
REKLAMA