Witam wszystkich!
Mam potrzebę uruchomić oprogramowanie do obsługi sterownika TSX 07 31 2412.
Znalazłem w zasobach elektrody wątek https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3421889.html#16977785 - jednak nie jestem w stanie zainstalować tego programu.
Podejmowałem próby na DosBoxie, DosBoxie-X, na samym windowsie XP, cofnąłem się nawet do Win 98, zawsze utykam na etapie w którym instalator prosi o włożenie dysku #1. Próby zamontowania w dosbox-ach plików o rozszerzeniach .001 .002 zwracają sieczkę.
Ktoś może wie jak ten temat ugryźć?
Mam potrzebę uruchomić oprogramowanie do obsługi sterownika TSX 07 31 2412.
Znalazłem w zasobach elektrody wątek https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3421889.html#16977785 - jednak nie jestem w stanie zainstalować tego programu.
Podejmowałem próby na DosBoxie, DosBoxie-X, na samym windowsie XP, cofnąłem się nawet do Win 98, zawsze utykam na etapie w którym instalator prosi o włożenie dysku #1. Próby zamontowania w dosbox-ach plików o rozszerzeniach .001 .002 zwracają sieczkę.
Ktoś może wie jak ten temat ugryźć?