Witam, mam problem z konwersją bazy danych WF-Fakturka z 8.80.0 do 9.10.6. Konwersja nie przebiegła automatycznie. Natomiast uruchomienie konwertera KonwerterFSQL.exe nie daje żadnej możliwości, aby zalogować się do bazy i wybrać plik z którego mam wykonać konwersję. Oczywiście instalacja wersji 9.10.6 przebiegła prawidłowo i aktywacja licencji również.