logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

WF-Fakturka 8.80.0->9.10.6: KonwerterFSQL.exe bez logowania do bazy

cocacolacocacola 10 Kwi 2026 07:32 231 4
REKLAMA
  • #1 21880915
    cocacolacocacola
    Poziom 9  
    Posty: 137
    Ocena: 22
    Witam, mam problem z konwersją bazy danych WF-Fakturka z 8.80.0 do 9.10.6. Konwersja nie przebiegła automatycznie. Natomiast uruchomienie konwertera KonwerterFSQL.exe nie daje żadnej możliwości, aby zalogować się do bazy i wybrać plik z którego mam wykonać konwersję. Oczywiście instalacja wersji 9.10.6 przebiegła prawidłowo i aktywacja licencji również.
  • REKLAMA
  • #2 21881174
    zdolnyadam
    Poziom 29  
    Posty: 1434
    Pomógł: 125
    Ocena: 242
    Co odpisał producent kiedy wyslales zapytanie?
  • REKLAMA
  • #3 21881186
    cocacolacocacola
    Poziom 9  
    Posty: 137
    Ocena: 22
    nic nie odpisał - czekam 3 dni
  • REKLAMA
  • #4 21881204
    zdolnyadam
    Poziom 29  
    Posty: 1434
    Pomógł: 125
    Ocena: 242
    To zadzwoń.

    A jak jest taki support to zmien program.
  • #5 21881218
    cocacolacocacola
    Poziom 9  
    Posty: 137
    Ocena: 22
    to nie jest rozwiązanie - kupiona licencja wiec musi działać - przynajmniej przez rok - potem się przeanalizuje.
    Chodzi o znalezienie rozwiązania - jak to przekonwertować. Może coś mam wyłączone albo coś należy dodatkowo do konwersji.
REKLAMA