Witam,
jestem wlasnie w trakcje wymiany telefonu, myslalem o k700i N6822 a ostatnio wpadl mi w oko sharp gx30
poczytalem troszke o nim i znalazlem rozbiezne informacje.
po pierwse czy jest dostepne PL menu?
czy telefon posiada glosowe wybieranie numerow?
czy bluetooth umozliwia wymiane plikow czy tylko HF ?
Mozliwe ze czytalem opis telefonu zaraz po jego wprowadzeniu na rynek a do dzis sie cos zmienilo, dlatego prosze o informacje od posiadaczy
ps co daje soft gx30i i czy mozna go bez problemu wgrac w naszych komisach
jestem wlasnie w trakcje wymiany telefonu, myslalem o k700i N6822 a ostatnio wpadl mi w oko sharp gx30
poczytalem troszke o nim i znalazlem rozbiezne informacje.
po pierwse czy jest dostepne PL menu?
czy telefon posiada glosowe wybieranie numerow?
czy bluetooth umozliwia wymiane plikow czy tylko HF ?
Mozliwe ze czytalem opis telefonu zaraz po jego wprowadzeniu na rynek a do dzis sie cos zmienilo, dlatego prosze o informacje od posiadaczy
ps co daje soft gx30i i czy mozna go bez problemu wgrac w naszych komisach