Witam, mam problem z kierownicą Thrustmaster T500RS, mianowicie wymieniłem oba paski oraz łożyska na nowe, ale niepokoi mnie fakt, że kierownica jakby nie miała siły samoczynnie odbijać w pewnym zakresie obrotów - po prostu trzeba jej pomóc, aby odbiła zgodnie ze sztuką. Mam także wrażenie, że bardzo ciężko chodzi, tzn. jest wyczuwalny spory opór nawet gdy kierownica nie jest podłączona do PC. To w nich normalne, czy może popełniłem jakiś błąd podczas składania? A może po prostu wiek tej kierownicy zrobił już swoje i warto byłoby rozważyć zakup chociaż nowej bazy - jak myślicie?