Witajcie,
Ekspres ma 3.5 roku, używany w domu. Od kilku miesięcy zacząłem mieć problem z wyciśnięta kawa, kiedyś do tego pojemnika na fusy wpadały idealnie suche, wyciśnięte fusy w idealnym okrągłym kształcie. Teraz to co tam wpada jest wilgotne i rozpada się. Zrobiłem zdjęcie zaraz po wyczyszczeniu pojemnika i zaraz po zrobieniu kawy. Po kilku kawach zbiera się się w tym pojemniku woda, która zakładam jest z tych fusów. Kiedyś był on idealnie suchy.
Jakieś pomysły co to może być? Czy jest jakieś forum zagraniczne, gdzie może bawią się takimi tematami? Zakładam, że albo coś się stało z elementem, który wyciska kawę, albo jakaś uszczelką i woda dostaje się w elementy, które wyciskają kawę?
Z góry dzięki
Ekspres ma 3.5 roku, używany w domu. Od kilku miesięcy zacząłem mieć problem z wyciśnięta kawa, kiedyś do tego pojemnika na fusy wpadały idealnie suche, wyciśnięte fusy w idealnym okrągłym kształcie. Teraz to co tam wpada jest wilgotne i rozpada się. Zrobiłem zdjęcie zaraz po wyczyszczeniu pojemnika i zaraz po zrobieniu kawy. Po kilku kawach zbiera się się w tym pojemniku woda, która zakładam jest z tych fusów. Kiedyś był on idealnie suchy.
Jakieś pomysły co to może być? Czy jest jakieś forum zagraniczne, gdzie może bawią się takimi tematami? Zakładam, że albo coś się stało z elementem, który wyciska kawę, albo jakaś uszczelką i woda dostaje się w elementy, które wyciskają kawę?
Z góry dzięki