Witam. Ekspres Beko CaffeExperto Ceg7304X. Po wciśnięciu włącznika ekspres się nie włącza, tylko słychać, że chodzi pompka wody, dopóki trzymamy przycisk wciśnięty. Po puszczeniu przycisku pompka się wyłącza. Oprócz tego żadnych innych reakcji. Także jakieś zasilanie do ekspresu dociera. Może problem jest w płytce (przypadkowe zwarcie)? Z góry dziękuję za pomoc.
Czy problem pojawił się nagle, czy po czymś konkretnym - np. odkamienianiu, czyszczeniu, zalaniu, rozebraniu albo dłuższym nieużywaniu?
Wymiana uszczelek. Czyszczenie układu wodnego.
Czy poza pracą pompki pojawia się cokolwiek jeszcze: podświetlenie, wyświetlacz, kontrolki, jakiś komunikat albo dźwięk/kliknięcie?
Nie. Nic się więcej nie dzieje.
Czy problem pojawił się nagle, czy po czymś konkretnym - np. odkamienianiu, czyszczeniu, zalaniu, rozebraniu albo dłuższym nieużywaniu?
Wymiana uszczelek. Czyszczenie układu wodnego.
Czy poza pracą pompki pojawia się cokolwiek jeszcze: podświetlenie, wyświetlacz, kontrolki, jakiś komunikat albo dźwięk/kliknięcie?
Nie. Nic się więcej nie dzieje.