logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Beko CaffeExperto CEG7304X – po wciśnięciu włącznika działa tylko pompka

pitbul1011 25 Maj 2026 22:42 171 0
REKLAMA
  • #1 21910067
    pitbul1011
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam. Ekspres Beko CaffeExperto Ceg7304X. Po wciśnięciu włącznika ekspres się nie włącza, tylko słychać, że chodzi pompka wody, dopóki trzymamy przycisk wciśnięty. Po puszczeniu przycisku pompka się wyłącza. Oprócz tego żadnych innych reakcji. Także jakieś zasilanie do ekspresu dociera. Może problem jest w płytce (przypadkowe zwarcie)? Z góry dziękuję za pomoc.

    Czy problem pojawił się nagle, czy po czymś konkretnym - np. odkamienianiu, czyszczeniu, zalaniu, rozebraniu albo dłuższym nieużywaniu?
    Wymiana uszczelek. Czyszczenie układu wodnego.
    Czy poza pracą pompki pojawia się cokolwiek jeszcze: podświetlenie, wyświetlacz, kontrolki, jakiś komunikat albo dźwięk/kliknięcie?
    Nie. Nic się więcej nie dzieje.
  • REKLAMA
REKLAMA