Witam szanownych grupowiczów. Mam następujący problem z pralką PWE 7125. Pierwotny problem to zapchana pompa wody i błąd F05. Z tego, co się dowiedziałem, to dziewczyna usłyszała głośny huk i pompa przestała pracować. Pompę wymieniłem na zamiennik z internetu i już działa. Teraz pojawił się nowy problem, pralka nie pobiera wody. Program ma progres, wypompowuje wodę, obraca bębnem, ale wody brak, po około pół godziny kończy pracę z błędem F05. Wymieniłem później jeszcze elektrozawór i czujnik ciśnienia, wylutowałem też przekaźniki do sprawdzenia, ale są sprawne. Jakiś pomysł, jak to naprawić. Z chęcią kupiłbym nową pralkę, ale mieszkanie mi wynajmuje firma, a później co zrobię z tą nową pralką.