Witam, mam problem z Toyota
2.0 D4D 1-cd ftv
Ciężko na zapalić ale nie zawsze, częściej na zimnym, ale czasami też na ciepłym, nie ma reguły
Co to może być? Wyczyściłem rozrusznik, filtr paliwa zmieniony i dalej nie pomogło nic
2.0 D4D 1-cd ftv
Ciężko na zapalić ale nie zawsze, częściej na zimnym, ale czasami też na ciepłym, nie ma reguły
Co to może być? Wyczyściłem rozrusznik, filtr paliwa zmieniony i dalej nie pomogło nic