Jest to słaby pomysł, zwykle są to modemy LTE o dość słabych parametrach, lepiej się skupić na sensownym komputerze, a łączność zapewnić z zewnętrznego routera.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrobertokot25 napisał:czy dało by radę na tym postawić win10/11 żeby dało radę obsłużyć płynie z 5 kart w jednej przeglądarce (tylko takie zastosowanie)?