Witam serdecznie !!!
Z gory dzieki za zainteresowanie i odpowiedzi.
Mam problem,a wlasciwie kilka
Po pierwsze jak sie ustawia w tym telefonie aby Spis tel. pokazywal tylko np z SIM albo z Telefonu, u mnie pokazuje i jedno i drugie,dopiero jak dalem Kategorie to pokazuje mi tak jak chce,ale juz jak np pisze SMS i wybieram nr to znow mam nr z SIM i nr z TEL. co za bezsens.
Po drugie jak ustawic np mp3 zapisana na flash jako dzwonek bo jakos mi to nie wychodzi (wgrywam bez programu tzn tak jak na dysk wymienny pod XP)
Po trzecie czy da sie ustawic domyslnie raporty o dostarczeniu za kazdym wyslanym sms-em (bez wybierania opcji kazdorazowo) tak jak w Sony Ericcsonie i NOKII ?
Znalazlem cos na temat OPCODE ale nie wiem czy jak cos pokombinuje czy nie strace gwarancji
Telefon mam od wigilii wczesniej mialem Sony Ericsona T610 i bylo wszystko super,moglem ustawiac kazdy obslugiwany dzwiek (poza amr) jako dzwonek i wchodzily JAVY i raporty a na motce cos nie bardzo
pozdrawiam ***marrog***
Z gory dzieki za zainteresowanie i odpowiedzi.
Mam problem,a wlasciwie kilka
Po pierwsze jak sie ustawia w tym telefonie aby Spis tel. pokazywal tylko np z SIM albo z Telefonu, u mnie pokazuje i jedno i drugie,dopiero jak dalem Kategorie to pokazuje mi tak jak chce,ale juz jak np pisze SMS i wybieram nr to znow mam nr z SIM i nr z TEL. co za bezsens.
Po drugie jak ustawic np mp3 zapisana na flash jako dzwonek bo jakos mi to nie wychodzi (wgrywam bez programu tzn tak jak na dysk wymienny pod XP)
Po trzecie czy da sie ustawic domyslnie raporty o dostarczeniu za kazdym wyslanym sms-em (bez wybierania opcji kazdorazowo) tak jak w Sony Ericcsonie i NOKII ?
Znalazlem cos na temat OPCODE ale nie wiem czy jak cos pokombinuje czy nie strace gwarancji
pozdrawiam ***marrog***