Witam, moj problem jest nastepujacy: mam internet DSL idzie to do modemu DSL, z modemu do routera Linksys BEFW11S4 2,4Ghz, i z tego routera do 2 komow na XP proffesional, oczywiscie wszystko chodzi na DHCP, internet wszedzie chodzi bez problemu, ale kompy sie nie widza!, w obudwu udostepnilem pewne pliki, nazwa grupy roboczej jest taka sama no i nic, wylaczalem tez firewalla ale tez nic, o co moze chodzic?, dziekuje za odp. i pozdrawiam - Karol