Mam zamiar podłączyć instalację elektryczną do plastikowych skrzynek rozdzielczych podtynkowych . na jakiej wysokości umieszcza się takie skrzynki ? Jest to budynek mieszkalny . Istnieją może jakieś przepisy zalecenia odnośnie tego tematu ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam