#1 2125684 29 Gru 2005 10:40 kaliszanin kaliszanin Poziom 16 Posty: 244 Pomógł: 12 Ocena: 30 Autor tematu Post #1 2125684 29 Gru 2005 10:40 Witam Czy ktoś wie co to za układ i do czego służy pozdrawiam
#2 2128315 29 Gru 2005 22:03 Blasiutek Blasiutek Poziom 17 Posty: 142 Pomógł: 18 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #2 2128315 29 Gru 2005 22:03 Witam, a nie było przy opisie jakiś literek? Pozdrawiam Blasiutek
#3 2129546 30 Gru 2005 10:31 kaliszanin kaliszanin Poziom 16 Posty: 244 Pomógł: 12 Ocena: 30 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2129546 30 Gru 2005 10:31 nie było nic :/
#4 2129853 30 Gru 2005 12:00 wrobel19 wrobel19 Poziom 14 Posty: 172 Pomógł: 5 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 2129853 30 Gru 2005 12:00 poszukaj tu moze coś znajdziesz http://www.elenota.pl/search.php?szuk=1381&man=--wszyscy--&ile=50&start=0
#5 2133225 31 Gru 2005 11:25 kaliszanin kaliszanin Poziom 16 Posty: 244 Pomógł: 12 Ocena: 30 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 2133225 31 Gru 2005 11:25 aha , dzieki SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam