Witam. Ciągle słyszę że można dzwonić bezpłatnie z internetu na telefon stacjonarny, tylko jak?? Jaki program jest potrzebny do tego?? Jakie są wymagania co do szybkości internetu?? Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam