logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy można dzwonić za darmo z internetu na stacjonarne??

moro25 30 Gru 2005 11:47 17434 3
REKLAMA
  • #1 2129805
    moro25
    Poziom 24  
    Posty: 846
    Ocena: 26
    Witam. Ciągle słyszę że można dzwonić bezpłatnie z internetu na telefon stacjonarny, tylko jak?? Jaki program jest potrzebny do tego?? Jakie są wymagania co do szybkości internetu?? Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2129883
    bazz
    Poziom 12  
    Posty: 58
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    moro25 mozna dzwonic, ale to i tak przez jakis ograniczony czas bo Cie rozlacza np po 60 sekundach ... Co do lacza u mnie szlo na 256kb/s czyli nie musi byc szybkie lacze.
    Poszukaj na goole programow, ja kiedys uzywałem voipbuster, ale podobno juz nie dziala nie psrawdzałem. Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2129892
    izzy
    Poziom 22  
    Posty: 552
    Pomógł: 18
    Ocena: 6
    To znaczy
    Można ale przez ograniczony czas. Po upłynięciu tego czasu trzeba kupić punkty [impulsy] żeby sobie dzwonić dalej.

    Wieć z tym dzwonieniem to tak i nie.
REKLAMA