Problem polega na tym, ze chce podlaczy Samsunga X640 do kompa poprzez USB, jedyne niby opragramowane jake dostalem do kabla to sterewniki USB (usb data cable driver) i nic ponadto, po zainsalowanu sterownikow i podpiecu telefonu wyskakuje komunikat, że sprzet zostal dodany i jest gotowy do działana, ale oglne nie wykrywa komórki, nie ma opragramowana ktore sluzylo by za okno komunikacji miedzy kompem a komórka, nie wyswetla sie też jako dysk wymenny, ani nie wykrywa w menadzerze urzadzen.
Zalezalo by mi na jak najszybszej odpowedzi, z góry bardzo dzekuje, jak by jeszcze jakes pytana byly bo moze cos przeoczylem to bardzo prosze.
Zalezalo by mi na jak najszybszej odpowedzi, z góry bardzo dzekuje, jak by jeszcze jakes pytana byly bo moze cos przeoczylem to bardzo prosze.