Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVI ---> MPG *** OGG --> WAV

01 Sty 2006 14:01 1479 8
  • Poziom 18  
    Jak przekonwertować AVI do MPG, żeby wypalić na płytce? Wiem, że z MPG do AVI nie ma problemu, ale odwrotnie?

Kolejna sprawa, to program do konwersji plików vorbis...
  • Poziom 26  
    Tmpg Enc robisz nim co chcesz.Ma dodatkowo standardowo ustawione opcje do konwersji na VCD , SVCD itp.
  • Poziom 18  
    edekk napisał:
    Tmpg Enc robisz nim co chcesz.Ma dodatkowo standardowo ustawione opcje do konwersji na VCD , SVCD itp.

Już kiedyś próbowałem tsunami. Coś jest nie tak, bo program twierdzi że nie może otworzyć pliku. Jestem cały głupi. Nie dziwiłbym się gdybym eksperymentowal z jednym filmem... Hmm, a moze domyślne ustawienia programu trzeba zmienić?
  • Poziom 10  
    Witam dopiero się zalogowałem -Ja Używam WinAVI Video Converter v.7.1 program jest ok radzi sobie z wszelkimi konwersjami plików -trzeba zainstalować do niego ffdsow......polecam pozdrawiam w Nowym Roku!!
  • Poziom 28  
    a ja mam podobny problem. Szwagra znajomy kręcił bachora (jakieś jasełka), wyjarali płyte DVD, pliki są xxx.vob ale tylko niektóre DVD to czyta, u mnie w pracy tylko na jednym kompie rusza, a i to szarpie okrutnie i bez dźwięku i męczą mnie coby coś z tym zrobić, a ja bidny nie wiem co. Najlepiej by było przekonwertować na cokolwiek, aby łatwo czytelne , np na jakiegos mpga czy divixa czy cholera wieco ???
  • Poziom 1  
    Witam.
    Co do konwerterow polecam zajrzec na stronke: http://www.programs.pl/podkategoria,Multimedia,Konwertery_plikow_video,1,1.html
    Sa tam rozne programy do konwersji na inne formaty.
    Wazna sprawa jest jakiego komputera uzywasz do odtwarzania dvd, z wlasnego doswiadczenia wiem ze komputery ze starymi kartami graficznymi (czyli od nvidia tnt2 w dol] są problemy z przetwarzaniem i wyswietlaniem obrazu, wystepuja rozne problemy z iloscia wyswietlanych klatek na sekunde. Mocniejsze karty radzą sobie z tym bez problemu.
    Warto jeszcze spojrzec na wlasciwosci pliku, bycmoze przy kreceniu filmu lub poprzedniej konwersji zostal zakodowany w malej ilosci klatek [20/s i mniej]
    Jesli chodzi o dzwiek moze brak kodekow? bycmoze pan operator kamery zakodowal dzwiek w DolbyDigital i stad problemy z odtwarzaniem dzwieku.
    Jak wygląda sprawa z odtwarzaniem na stacjonarnym dvd niewiem bo nie posiadam takowego.

--
    Pozdrawiam Pawel[/url]
  • Poziom 18  
    Adwil napisał:
    Też używam WinAVI Video Converter 7.1
    Download - http://www.winavi.com/WinAVI_Video_Converter.exe

a co do plików ogg - mp3 to polecam programi CD - DA Extractor
    Download - http://www.download.com/Easy-CD-DA-Extractor/3000-2140_4-10475544.html?tag=pdp_prod
    trzeba jeszcz kliknąć na dwonload now

Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem AdwiL

P.S czemu nie działa html?

Zadziałało... Jakiś czas temu znalazłem coś prostrzego. Zapomniałem nazwę, ale soft pochodzi z firmy cyberlink i dołączany jest do nagrywarek lg. Wpradzie jakość pliku wynikowego jest gorszej jakośći niż z winavi, ale za to kreator jest prosty w obsłudze i konwersja trwa znacznie krócej.