Witam... Mam problem z tym telewizorkiem...(SONY KV 2184 mt)
Podczas przeszukiwania programów nie zatrzymuje się na programach, tylko leci na okrągło przez 3 pasma i tak cały czas. Jak dojadę ręcznie do programu przyciskiem "TUNE < lub >" jest OK. Podczas próby zaprogramowania programu nawet pamięta, ale tylko przez chwilkę, bo po chwili odjeżdża gdzieś na boki... jak przełączę na inny kanał i wrócę to program jest już gdzieś daleko...
Proszę o pomoc z tym problemem, jakieś sugestie. Na elektrodzie jest podobny problem z pamiętaniem programów, ale nie pasuje do mojego.
Z góry dziękuję za pomoc... Artur.
Podczas przeszukiwania programów nie zatrzymuje się na programach, tylko leci na okrągło przez 3 pasma i tak cały czas. Jak dojadę ręcznie do programu przyciskiem "TUNE < lub >" jest OK. Podczas próby zaprogramowania programu nawet pamięta, ale tylko przez chwilkę, bo po chwili odjeżdża gdzieś na boki... jak przełączę na inny kanał i wrócę to program jest już gdzieś daleko...
Proszę o pomoc z tym problemem, jakieś sugestie. Na elektrodzie jest podobny problem z pamiętaniem programów, ale nie pasuje do mojego.
Z góry dziękuję za pomoc... Artur.
Moderowany przez kosmita:Nie pisz tematu WIELKIMI literami -> regulamin
Wpis dokonany w dniu: 2006-01-04 o godzinie: 10:51