Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INSTRUKCJA CENTRALA PANASONIC KX-T61610B

04 Sty 2006 20:18 5754 7
  • Poziom 1  
    Poszukuję instrukcji "programowania" do centrali telefonicznej Panasonic KX-T61610B w języku polskim, (ewentualnie KX-T30810B)

Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
  • Poziom 40  
    Mam taką instrukcję po polsku - ale to jest 80 stron A-4 - ksero to ok 20 zł plus przesyłka za pobraniem razem ok 30 zł ( mojego czasu nie liczę)
    Sam zdobyłem ja z niemałym trudem, (dla obsługi jednej z firm) i staram się ich nie pozbywać.
    Pozdr.J.
  • Poziom 1  
    Jestem zainteresowany pozyskaniem od Pana instrukcji obsługi w języku polskim do centrali PANASONIC KX-T61610B. Proszę o kontakt e-mail: rademil(malpa)plusnet.pl w celu dogadania szczegółów. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  • Poziom 40  
    Witam
    Posiadam ( po przejrzeniu swoich zasobów)
    Podręcznik instrukcji Eketronicznych Modułowych Abonenckich Central Telefonicznych KX T30810B, Ale jest to taka trochę okrojona instrukcja zawierająca Sczegółowy opis Funkcji Telefonów systemowych I Obsługę telefonów standardowych klawiszowych i tarczowych.
    Ponieważ do niedawna nie musiałem się w nią zagłębiać myslałem ( jak wynika z tytułu) że jest to pełna isntrukcja.
    Postaram się ją wskanować i zamieścić na forum.
    Co do Pełnych instrukcji mam taki pomysł- ponieważ w Instrukcji do KX-TA jest dwujęzyczny( polski i angielski spis treści) mogę go również udostępnić- będzie pomocny w posługiwaniu się angielską ( dostępną w PDF) instrukcją do KX-T 61610
    Pozdr.J.
  • Poziom 11  
    Witam
    Pomogę w temacie centralek małonumerowych firmy Panasonic począwszy od 61630 do KX-TDA 200 oraz systemów poczty głosowej TVP150 i nowszych cyfrowych oczywiście Panasonic zespolonych w jedną całość
  • Poziom 40  
    Witam
    Dzięki za ofertę ale czy centralka z tematu mieści się w tym zakresie ?
    Jeśli tak to proszę o sugestie , problem portu 11 i dzwonienia analogów jest nadal nierozwiązany.......
    Pozdr.J.
  • Poziom 11  
    Witam
    W moim poście oczywiście miałem na myśli 61610 - 30 na końcu to aparat systemowy. Trochę więcej napisz o problemach portu 11 i dzwonkach w aparatach analogowych. Jak wiadomo port 11 jest do programowania centralki i tu najlepiej podłączyć aparat systemowy z wyświetlaczem a sam aparat przy instalacjach to sekretariat lub inny abonent nie związany z dyrektorem itp. - możliwość programowania.