Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny na powierzchnie 60m2

Mchaliko 05 Sty 2006 13:16 759 5
  • #1 05 Sty 2006 13:16
    Mchaliko
    Poziom 2  

Witam - Jestem w trakcie zakupu kolumn , jak narazie polecono mi kolumny Yamahy z serii Club V (chodzi konkretnie o paczki C115V) lub z nowej serii AX (dokladnie AX15 ) - kolumny te mają nagłaśnić sale o powirzchni 60 m2 (wysokoś 3,20m) z czasem chce dokupic subwoofer , myślałem także o aktywnych kolumnach równierz z yamahy z seri MSR (MSR 400), czy ktoś miał doczynienia z tym sprzętem i jest w stanie mi pomóc ? co tak naprawde lepiej zdaje egzamin kolumny aktywne czy końcówka mocy ? a może ktoś poleca cos innego co bedzie służyć rzetelnie latami ?

0 5
  • #2 05 Sty 2006 13:25
    toadi
    Spec od akustyki

Ja bym polecil paczki ale na glosniakch 12" plus sub (chodz same 4 szt by sie dobrze na poczatek spisaly). Co prawda same od siebie nie zejda tak nisko tak na 15" ale daja lepszy dzwiek w zakresie srednim i wysokim (drivery moga pracowac wyzej uciete )

Nie wiem co to bedzie dokladnie co bedziesz naglasnial dyskoteka ?
    Paczki aktywne sa ogolnie lepsze od pasywnych plus koncowka (porownujac ten sam model pasywny z aktywnym )
    Ale jezeli to ma byc dyskoteka ciezko bedzie obserwowac stopien wysterowania poza tym czesto zdaza sie w dyskotekach w zwiazku z tym ze montuje sie niedaleko rozne oswietlenie ktore sieje ogromnie zakluceniami ze paczuszki zbieraja to.

0
  • #3 05 Sty 2006 14:17
    Mchaliko
    Poziom 2  

Dzięki za odpowiedz, sprzęt ten ma w głównej mierze nagłaśniać zespoły ( lecz nie wykluczam djów ) - czy polecasz jakis konkretny ,dobrze brzmiący model paczek ?

0
  • #4 06 Sty 2006 12:17
    toadi
    Spec od akustyki

Bede troche przeciw sobie moglbys sie zainteresowac kolomnami aktywnymi mackie albo RCFa ,nie wiem czy wchodza w gre takie pieniadze az ale jestem pewny ze 2 szt http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79782420 sprawdza sie wysmienicie na takiej salce

Rownierz mozesz powaznie zainteresowac sie oferta z polaudio

0
  • #5 06 Sty 2006 13:37
    PESYMISTA
    Poziom 15  

witam
    przychylam sie do propozycji kolegi takie mackie to dobra sprawa fajnie graja.Ale moze cena ci nieodpowiada. napisz do jakiej sumy to ma byc.
    pozdrawiam

0
  • #6 06 Sty 2006 14:32
    Mchaliko
    Poziom 2  

piniądze jakie chciałem przeznaczyc na zakup tego sprzętu poczatkowo było to 5 000 zł jednak jestem w stanie dołożyć nawet 2 000 zł - bo jak wszyscy mi radzą : nie można na tym oszczędzać ponieważ ostatecznie zapłaci sie podwójnie. raz jeszcze dzięki za wszelką pomoc .

0