Proszę o pomoc.
Napisałem program w VB, używam w nim przyciski. Jak muszką klikam jest ok, ale jak można użyć klawisza skrutu zamiast klikac myszą.?
Dzięki za pomoc.
Napisałem program w VB, używam w nim przyciski. Jak muszką klikam jest ok, ale jak można użyć klawisza skrutu zamiast klikac myszą.?
Dzięki za pomoc.