Wygrzebałem taką pamięć i nie wiem jak ją odczytać. Mam willema. Znalazłem w necie kilka opisów jak zczytywać podobne pamięci (ta jest jakimś odpowiednikiem 93c66 lub 93C57) willemem ale tej mi nie widzi. A i jeszcze jedno ta pamięc jest wyciągnięta ze starej baterii lion z laptopa IBM. Ona ma interface microwire (3wire czy coś) Chciałem ją wykorzystać jako pamięć nieulotną podłączoną do ATMEGI. Czy ktoś ma pomysł jak ją zaprogramować a może ona jest tylko do oczdczytu (ale raczej nie bo w niej chyba bateria zapisuje ile razy była łądowana itp. Może ktoś ma notę aplikacyjną.