Witam
Czy wie ktoś jak prawidłowo uzyć funkcji BintoHex i Hextobin w C++Builder 6
Z góry dzięki pomoc
Pozdrawiam Michał
Czy wie ktoś jak prawidłowo uzyć funkcji BintoHex i Hextobin w C++Builder 6
Z góry dzięki pomoc
Pozdrawiam Michał
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam