Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

universum

06 Sty 2006 18:46 669 2
  • Poziom 1  
    Witam,mam taki problem.Kupiłam telewizor Universum,jest używany z 2001 roku,panoramiczny.Po wyłączeniu telewizora na środku ekranu pojawia się biała plama i znika ,za chwilke znowu się pojawia i tak kilka razy.Nawet jak telewizor wyłączę całkowicie z prądu tak się dzieje.Na telewizor dostałam gwarancje rozruchową i z powodu tej usterki odesłałam go do osoby od której go kupiłam.Powiedzieli -że naprawią i odeślą naprawiony.Jeszcze ma taka wadę że nie widać napisów na dole ekranu,widać je tylko -gorę napisów ,dół obciety.To może jakiś skladak albo cos że tak-niedopasowany?A co może być powodem że ta plama się pojawia świecąca na biało?Chciałabym sie dowiedzieć,ponieważ jeśli coś -zregenerują na chwilkę a będzie to poważny problem z kineskopem i za jakiś czas mi padnie to już będzie za pozno znowu oddac:(Proszę o radę,z góry dziękuję
  • Poziom 32  
    Witam
    Nie polecam tej marki TV to kaszlak
  • Poziom 14  
    uniwersum to taki sam kaszlak jak inne sprzęty, na oguł pod tą nazwą występują porządne marki SANIO, SZNEIDER, WIęCEJ NIE PAMIęTAM, pod taką samą nazwą w niemczech można kupić porządną kamere sony, itd. jeśli chdzi o plame to jest kłopot z układem wygaszania, jeśli chodzi o napisy nadole ekranu to telewizor został żle wyregulowany, podejrzewam że został ''podkręcony'' po to by go opchnąć, co ci będe tłumaczył kup sobie używane auto.pozdrawiam.