Witam - jak w temacie.
Szukałem ale jakoś nie mogłem natrafić na post rozwiązujący mój problem...
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich a głównie naszą kochaną Elektrodę, życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !!!
Szukałem ale jakoś nie mogłem natrafić na post rozwiązujący mój problem...
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich a głównie naszą kochaną Elektrodę, życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !!!