Witam, mój problem wygląda następująco, mam PlayStation 2 jak wiadomo jest ono na wejście euro lub te 3 pojedyncze kable (Video, Audio L/mono, audio R) a telewizor z takim wejściem mam tylko w salonie. A u siebie w pokoju mam taki tam stary telewizor który ma tylko wejście UHF/VHF (bynajmniej tak jest tam napisane) a i ma jeszcze wejście które podpisane jest RGB (cokolwiek to jest) no i jakieś tam do słuchawek. I chciałbym, się dowiedzieć czy da się zrobić jakąś taką przejściówkę żeby moje PS2 działało na tym telewizorze.