Witam!
Probuje zrobic okno dialogowe, tak naprawde to jest narysowac i dolaczyc do projektu jako zasob. W oknie tym planuje miec pare kontrolek COMBOBOX, ale po skompilowaniu i uruchomieniu nie rozwijaja im sie listy. Tak samo nie potrafie sobie poradzic z uzupelnieniem listy juz na poziomie "rysowania" okienka, tzn w Combo Box Properties -> Data. Bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc w tej kwestii, z gory dziekuje
Probuje zrobic okno dialogowe, tak naprawde to jest narysowac i dolaczyc do projektu jako zasob. W oknie tym planuje miec pare kontrolek COMBOBOX, ale po skompilowaniu i uruchomieniu nie rozwijaja im sie listy. Tak samo nie potrafie sobie poradzic z uzupelnieniem listy juz na poziomie "rysowania" okienka, tzn w Combo Box Properties -> Data. Bylbym wdzieczny za jakakolwiek pomoc w tej kwestii, z gory dziekuje