Witam mam problem, ponieważ chce podłączyć obwód 3-fazowy prosto ze skrzynki rozdzielczej lecz mam nie podpisane fazy o ile wiem ważne jest zachowanie kolejności faz, zamiast oznaczeń są kolory, różowy zielony (chyba) i jeszcze jakiś teraz nie pamiętam, jaki kolor oznacza jaką faze?
Oprucz tego nie wiem jak mam rozróżnić fazy na kablu skoro jeden jest brązowy a pozostałe 2 są czarne.
Za pomoc dziękuje z góry.
Oprucz tego nie wiem jak mam rozróżnić fazy na kablu skoro jeden jest brązowy a pozostałe 2 są czarne.
Za pomoc dziękuje z góry.