Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uwaga Multimedia Polska Uwaga

12 Sty 2006 12:57 7650 2
  • Poziom 18  
    Witam temat dotyczy usługodawcy Multimedia Polska www.multimedia.pl
    Temat telewizji zostawmy bo brzmi nawet spoko tak jak i w słowach jak i w urzytkowaniu.
    Przejdzmy jednak do usługi Multimedia Internet co ciekawe na łączach 256 wg cennika i informacji zawartych w portalu owej firmy nic nie pisze o ograniczeniach (multimedialny , nieograniczony czas kożystania ) , jednak gdyby sie przyjzeć bliżej to NIE PRAWDA !!! bowiem na sam poczatek wykupując te usługe dostajesz dynamiczne IP co wiąże sie ze zmiana IP ip zmienia sie w przeciagu okreslonego czasu wg, Techników z MM to nie jest sprecyzowane , ale po włączeniu i wyłączeniu modemu "powinien być (wedle dyspozycji ustnej konsultanta) inny adres" , ja jednak napotkałem sie na dwie pule adresów ktore sie zmieniaja w zalezności od ilości ściąganych danych jak masz początek 83.(...)... to sie ciesz moźna przekierować porty i wyjść na świat i kozystać z programów p2p , ale jak ci wskoczy 172....... początek to zapomnij są całkiem inne ustawienia proxy na tych IP czyli wniosek prosty ograniczen nie ma ale sobie zmieniaja IP jak chca by ograniczyć transfer userom biednym ktrzy sie na to nabrali a jest ich pare set.... tak czy tak jak sie nie możesz połączyć na mula i wyskakuje ci taki błąd jak na rysunku muła to nie jest twoja wina tylko tej za****** MM.

Pozdrawiam MM i mam nadzieje ze to sie zmieni jak nie to liczcie sie ze startą abonentów , nie tylko mnie.

Moderowany przez jankolo:

Następny post z taką ilością błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i innych zostanie usunięty z forum. Post dotyczy sieci komputerowych, i tam go przenoszę z działu komputery Hardware

• R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    W sekcji FAQ na ich stronie internetowej jest napisane:
    Czy w ramach usługi Multimedia Internet otrzymam zewnętrzny adres IP?
    Tak. Adresy IP są zewnętrzne i przydzielane są dynamicznie.

Zatem jeżeli kolega ma numer z klasy 172.x.x.x zrobiłbym awanturę.
  • Poziom 18  
    no tak ale jakiego typu zrobic im awanture jak nie będą chcieli mi tego IP zmienić , a będą sie za jakimiś gadkami chować ?
    Co robić , jak interweniować ?