logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć schemat kabla RS232 do Samsunga D500?

arczi68159658 13 Sty 2006 00:20 1599 8
REKLAMA
  • #1 2175089
    arczi68159658
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 44
    Ocena: 6
    Witam.

    Podzieli sie ktoś ze mną takowym schemacikiem ?
    Przeszukałem całe forum ale znalazłem tylko schemt pod UFSa.

    Jezeli ktoś ma to prosze żeby się podzielił.

    pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 2175137
    arczi68159658
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 44
    Ocena: 6
    No tak ale to są pinouty do kabla USB a mi cały czas chodzi o schemat interfejsu COM.
  • REKLAMA
  • #4 2175149
    grzesiek33
    Poziom 31  
    Posty: 1056
    Pomógł: 183
    Ocena: 20
    Przyjżyj się uważnie.... jest tam też RX i TX :)
  • #5 2175155
    arczi68159658
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 44
    Ocena: 6
    No pinouty juz mam ale jeszcze brakuje reszty interfejsu :)
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #6 2175167
    grzesiek33
    Poziom 31  
    Posty: 1056
    Pomógł: 183
    Ocena: 20
    Heh..... interface jak każdy inny na max232 choćby ten do ericssona r320 w podwieszonych "pinouty oraz kable"
  • #7 2175178
    arczi68159658
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 44
    Ocena: 6
    No w sumie nie bede kombinował i składał nowego interfejsu :)
    Mam satry który robiłem do Kraczonego sonica :)

    dzieki za pomoc.

    Pozdrawiam.
  • #8 2175182
    grzesiek33
    Poziom 31  
    Posty: 1056
    Pomógł: 183
    Ocena: 20
    I racja.... u mnie na jednym z kabelków wisi chyba z 5 wtyczek :)

    Pozdrawiam
  • #9 2175190
    arczi68159658
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 44
    Ocena: 6
    dokładnie - to jest wykorzystanie :)
    Mój kabelek który był przeznaczony do siemensów zrobił sie jeszcze do sony, panasonica i SE :)

    ale najwazniejsze ze spełnia swoja role w 100% :)

    Dzieki jeszcze raz za pomoc.

    Pozdrawiam.

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano schematu kabla RS232 do telefonu Samsung D500. Udostępniono link do pinoutu D500, który zawiera również sygnały RX i TX, jednak początkowo mylnie uznano go za pinout USB. Wyjaśniono, że interfejs RS232 do D500 jest standardowy i oparty na układzie MAX232, podobnie jak w kablach do Ericsson R320. Wskazano, że można wykorzystać istniejące kable do innych modeli (np. Siemens, Sony, Panasonic, SE), które spełniają funkcję interfejsu RS232 z D500. Ostatecznie autor zdecydował się użyć starego kabla zbudowanego do innego telefonu, co potwierdziło uniwersalność i skuteczność rozwiązania.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA