Witam.
Podzieli sie ktoś ze mną takowym schemacikiem ?
Przeszukałem całe forum ale znalazłem tylko schemt pod UFSa.
Jezeli ktoś ma to prosze żeby się podzielił.
pozdrawiam.
Podzieli sie ktoś ze mną takowym schemacikiem ?
Przeszukałem całe forum ale znalazłem tylko schemt pod UFSa.
Jezeli ktoś ma to prosze żeby się podzielił.
pozdrawiam.