Trafiło do mnie radyjko BECKER BE4370.
Klient zeznaje że auto było wcześniej u mechanika. Pan mechanik spawał tłumnik i niestety radyjka nie odłączył od instalacji i najprawdopodobniej padł eprom lub wykasowała sie jego zawartość bo odbiornik nie chce przyjąć
kodu, który klient ma na oryginalnym blankiecie. Pewnie będzie potrzebny wsad do epromu o który ninijeszym prosze jeśli ktoś dysponuje
Klient zeznaje że auto było wcześniej u mechanika. Pan mechanik spawał tłumnik i niestety radyjka nie odłączył od instalacji i najprawdopodobniej padł eprom lub wykasowała sie jego zawartość bo odbiornik nie chce przyjąć
kodu, który klient ma na oryginalnym blankiecie. Pewnie będzie potrzebny wsad do epromu o który ninijeszym prosze jeśli ktoś dysponuje