Witam.
Szukam programu do zapisywania usłyszanych łączności amatorskich.
Takiego jakim jest np: MixW,ale dla nasłuchowca.Gdzie wpisuje sie np:
SPxxxx i z kim QSO.
Przekopałem ile mogłem i nic nie znalazłem.Programów dla SWL-ów brak.
Pozdrawiam.
a cha i był bym szczesliwy gdy by był po polsku.
Szukam programu do zapisywania usłyszanych łączności amatorskich.
Takiego jakim jest np: MixW,ale dla nasłuchowca.Gdzie wpisuje sie np:
SPxxxx i z kim QSO.
Przekopałem ile mogłem i nic nie znalazłem.Programów dla SWL-ów brak.
Pozdrawiam.
a cha i był bym szczesliwy gdy by był po polsku.