Mam taki telefon ze stanów, ale ma blokadę simlock - jaki podejdzie kabelek? I jeszcze jedno. Telefon pokazuje zasięg - czy będzie działał na nasze zakresy? Pozdrawiam!
A jakim kabelkiem, może kodem? Nie radzę wgrywać PL od N100 - uśmierca się, temat poruszono na forum. Co do PL do N105 takowy nie istnieje. Pozdrawiam!
Domyślałem się tego... mam jeszcze prośbę. Czy nie masz polaka (e800cbdk1) do E800 ? Mogę się wymienić z Tobą na inny (model bez znaczenia), mam ich trochę... czekam na odzew.