logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Amplituner Sony STR DE495 - cichy dźwięk w jednym kanale po włączeniu

Waldemar61 20 Sty 2006 18:17 2492 3
REKLAMA
  • #1 2200317
    Waldemar61
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Kiedy go załączę to gra mi bardzo cicho lub nie gra wcale w jednym z kanałów, natomiast dzień wcześniej słuchałem i grał normalnie. Dopiero po zwiększaniu głośności (nie ma znaczenia czy z pilota czy pokrętłem siły głosu) wszystko przychodzi do normy. Jeśli ktoś mógłby mi służyć pomocą to z góry serdeczne dzięki.
  • REKLAMA
  • #2 2262662
    damian77
    Poziom 12  
    Posty: 11
    Pomógł: 1
    Sprawdz przekażniki, robią sie przerwy i ogólnie go przelutuj, na pewno pomoże
  • REKLAMA
  • #3 2264930
    sebba33
    Poziom 13  
    Posty: 64
    Pomógł: 6
    wyczysc potencjometrasia morze cos ci to da pozdroooo
  • #4 2307462
    Bodiniusz
    Poziom 12  
    Posty: 36
    Pomógł: 1
    Ja mam w STR DE 940QS podobny problem:

    - zdarza się, że po włączeniu i pstryknięciu przekaźników (po ok. 5 sek. od włączenia załączają się) załącza się tylko jeden głośnik.... wystarczy przełączyć głośniki np. z A na B (znów coś pstryka) i z powrotem (znów pstryk) i już jest OK. Czy to będzie problem, żeby coś z tym zrobić? Gdzie we Wrocławiu mogę to zrobić w przystępnej cenie?

    - mam też inny problem. Jak dam bardzo głośno, np. przy DVD jako źródle (ale bez włączonego DVD) przebija radio....

    Pozdrawiam
    BM
REKLAMA