logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Falomierz-generator RUFG-4

vojnarov 21 Sty 2006 00:36 3750 5
REKLAMA
  • #1 2201782
    vojnarov
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Ocena: 3
    Pilnie :!:kupię generator-falomierz RUFG-4 (INCO).
    priv: vojnarov(_at_)o2.pl
    Dziękuję wszystkim ktorzy odwiedzili mój post.
    Urządzenie już zakupiłem. Zamykam temat.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 3116618
    elektronik20061
    Poziom 11  
    Posty: 7
    Ocena: 2
    Gdzie udalo sie Panu kupic falomierz .Ja tez potrzebuje 0618536147 . Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #3 3117999
    vojnarov
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Ocena: 3
    Dzień Dobry - falomierz udało mi się nabyć dzięki ogłoszeniu na "Elektrodzie". Na Allegro pojawiają się czasami lecz osiągają wysokie ceny. Można też spróbować szczęścia na giełdzie elktronicznej.
    Pozdrawiam - vojnarov
  • REKLAMA
  • #4 6911792
    frycz
    Poziom 11  
    Posty: 7
    Ocena: 2
    Witam.

    Robię filtr pasmowy na rdzeniach torioidalnych. No i muszę je wstepnie nastroić. Kiedyś uzywałem cewek od Libry i podobnych i to było proste. Jak zestroić falomierzem obwód LC nawinięty na rdzeniu torioidalnym?

    Czy ktoś ma doswiadczenia?

    Pozdrawiam!
    frycz.
  • REKLAMA
  • #5 6913447
    sq6fmy
    Poziom 22  
    Posty: 585
    Pomógł: 50
    Ocena: 60
    Robisz pętle sprzęgającą - jeden zwój na toroidzie a drugi na cewce TDO.
  • #6 6913563
    _PREDATOR_

    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 31493
    Pomógł: 1864
    Ocena: 2312
    Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.
    Konto firmowe:
    ELMAX
    Małe Przedmieście 20/4, Olesno, 46-300 | Tel.: 535 XXX XXX (Pokaż) | Strona WWW: http://ftp.interka.pl/~elmax/about.php
REKLAMA