Witam wszystkich użytkowników Forum.
Jestem nowym członkiem Elektrody.
Mam pytanie o magnetofon Kenwood KX-W4080.
Nie widzi kaset. Jak włoży sie do kieszeni kasetę to powinien pokazać się licznik- nie pokazuje się.
W chwili przysiśnięcia PLAY jakby zaczynał ruszać i zaraz się wyłącza. Podobnie zachowuje sie w momencie przoby przewijania.
Dzieje się tak w obu kieszeniach.
Wielkie dzieki za wszelkie rady.
Marcin
Jestem nowym członkiem Elektrody.
Mam pytanie o magnetofon Kenwood KX-W4080.
Nie widzi kaset. Jak włoży sie do kieszeni kasetę to powinien pokazać się licznik- nie pokazuje się.
W chwili przysiśnięcia PLAY jakby zaczynał ruszać i zaraz się wyłącza. Podobnie zachowuje sie w momencie przoby przewijania.
Dzieje się tak w obu kieszeniach.
Wielkie dzieki za wszelkie rady.
Marcin