logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić CDROM SCSI (x4) bez przycisku PLAY?

kitor 21 Sty 2006 13:18 960 2
REKLAMA
  • #1 2202843
    kitor
    Poziom 34  
    Posty: 3245
    Pomógł: 201
    Ocena: 125
    Witam!
    Mam staruśkiego cdroma(x4) na SCSI i chciałbym uzyć go jako kompakta. Nie ma on jednak przycisku PLAY. Na szynie IDE wystarczyło zewrzeć pierwsze 2 piny(masa i reset), a co tutaj da się zrobić???

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2203295
    Stanisław2003
    Poziom 28  
    Posty: 1259
    Pomógł: 74
    Ocena: 49
    Użyć go w programie np. CDplayer ,winamp itp.
  • #3 2203927
    kitor
    Poziom 34  
    Posty: 3245
    Pomógł: 201
    Ocena: 125
    Kompakt a nie wstawić do kompa. Zresztą nie mam SCSI a cd jest AppleCD 600i więc nie byłbym taki pewien, czy będzie współpracował.
REKLAMA