Witam!
Mam staruśkiego cdroma(x4) na SCSI i chciałbym uzyć go jako kompakta. Nie ma on jednak przycisku PLAY. Na szynie IDE wystarczyło zewrzeć pierwsze 2 piny(masa i reset), a co tutaj da się zrobić???
Pozdrawiam
Mam staruśkiego cdroma(x4) na SCSI i chciałbym uzyć go jako kompakta. Nie ma on jednak przycisku PLAY. Na szynie IDE wystarczyło zewrzeć pierwsze 2 piny(masa i reset), a co tutaj da się zrobić???
Pozdrawiam