Problem jest taki że jak ją włąnczam to cały czas chodzi podajnik a kartek nie chce przyjmować i mruga wykrzyknik Proszę pomoc
Moderowany przez kosmita:Zmienilem temat
Wpis dokonany w dniu: 2006-01-23 o godzinie: 09:39