#1 2210092 23 Sty 2006 13:50 jarek66 jarek66 Poziom 11 Posty: 14 Ocena: 6 Autor tematu Post #1 2210092 23 Sty 2006 13:50 Gdzie w Audi 80 B4 1,9TDI jest złącze diagnostyczne do VAG-a?
#2 2210176 23 Sty 2006 14:16 leszek sam leszek sam Poziom 14 Posty: 80 Pomógł: 4 Ocena: 5 Pomocny post? (0) Post #2 2210176 23 Sty 2006 14:16 Po prawej stronie pod deską rozdzielczą,nad pedałem sprzegła
#3 2210178 23 Sty 2006 14:16 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #3 2210178 23 Sty 2006 14:16 W skrzynce bezpieczników,na podszybiu
#4 2210380 23 Sty 2006 15:20 Sady Sady VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 2502 Pomógł: 115 Ocena: 373 Pomocny post? (0) Post #4 2210380 23 Sty 2006 15:20 min. 2 wtyczki... OBD1 i tak jak pisał elektrit Mam na sprzedaż: 30.08.2006 TS 400VA 12V 33.3A
#5 2212336 23 Sty 2006 23:21 grzestv grzestv Poziom 28 Posty: 914 Pomógł: 113 Ocena: 206 Pomocny post? (0) Post #5 2212336 23 Sty 2006 23:21 jedna jest biała a druga to czarna w skrzynce bezpieczników na podszybiu
#6 2212575 24 Sty 2006 00:35 Gregor_PL Gregor_PL Poziom 13 Posty: 110 Pomógł: 1 Ocena: 29 Pomocny post? (0) Post #6 2212575 24 Sty 2006 00:35 Chyba ze to bylo taxi to sukaj gdzies pomiedzy kierownica a pedalami