Telefon strasznie świruje z ładowaniem. Gdy włożę baterie to pokazuje że ładuje ale ładowarka nie jest podłączona. Gdy ją podłącze to gdy jej się zachce ładuje. Ale ładuje tylko na wyświetlaczu... Z baterią nic się nie dzieje (tzn. nie jest naładowana ani podładowana). To samo dzieje się gdy wkładam inne baterie i gdy zmieniam ładowarki.
Tel ma zmienione podświetlanie. Na płycie popatrzyłem się że, obok diody- klawiaturowej, jest urwany do połowy jakiś rezystor, opornik, kondensator nie wiem co to jest, takie małe brązowe czy zielone. Znajduje się tuż obok tego ekranu zasłaniającego płytę (metalowa blaszka którą się zdejmuje. Myśle że mógł zostać urwany podczas wycinania tej blaszki.
Mam też z nią inny problem. Tel wyłącza się podczas łapania zasięgu. Gdy zakleję styki od anteny na płycie, tal działa normalnie (tylko nie ma zasięgu
). PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE!!!
Tel ma zmienione podświetlanie. Na płycie popatrzyłem się że, obok diody- klawiaturowej, jest urwany do połowy jakiś rezystor, opornik, kondensator nie wiem co to jest, takie małe brązowe czy zielone. Znajduje się tuż obok tego ekranu zasłaniającego płytę (metalowa blaszka którą się zdejmuje. Myśle że mógł zostać urwany podczas wycinania tej blaszki.
Mam też z nią inny problem. Tel wyłącza się podczas łapania zasięgu. Gdy zakleję styki od anteny na płycie, tal działa normalnie (tylko nie ma zasięgu