logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

3310 pokazuje że ładuje ale tego nie robi... Po zmianie diód

pondik 24 Sty 2006 14:56 978 1
REKLAMA
  • #1 2213874
    pondik
    Poziom 14  
    Posty: 155
    Ocena: 12
    Telefon strasznie świruje z ładowaniem. Gdy włożę baterie to pokazuje że ładuje ale ładowarka nie jest podłączona. Gdy ją podłącze to gdy jej się zachce ładuje. Ale ładuje tylko na wyświetlaczu... Z baterią nic się nie dzieje (tzn. nie jest naładowana ani podładowana). To samo dzieje się gdy wkładam inne baterie i gdy zmieniam ładowarki.
    Tel ma zmienione podświetlanie. Na płycie popatrzyłem się że, obok diody- klawiaturowej, jest urwany do połowy jakiś rezystor, opornik, kondensator nie wiem co to jest, takie małe brązowe czy zielone. Znajduje się tuż obok tego ekranu zasłaniającego płytę (metalowa blaszka którą się zdejmuje. Myśle że mógł zostać urwany podczas wycinania tej blaszki.

    Mam też z nią inny problem. Tel wyłącza się podczas łapania zasięgu. Gdy zakleję styki od anteny na płycie, tal działa normalnie (tylko nie ma zasięgu ;)). PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE!!!
  • REKLAMA
  • #2 2214103
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    czy wczesniej działał normlanie??
    ten jak ty to mowisz kondensatorek oznaczony jest z tego co pamietam jako "k" i własnie jest od ładowania i przylutuj lub wymien go...
    co do zasiegu szuakj dalej bo moze jeszcze cos uszkodziłes... chyba ze porpsotu pa jest do wymiany...ale jakim cudem zes to uszkodził podczas wymiany diody to nie wiem...

    pozdrawiam leon.
REKLAMA