hej,
w moim passacie b3 2l 1992 GT silnik 2e mam zamontowany reduktor LPG równolegle. jest zawsze nagrzany. Mam jednak problem bo ogrzewanie wnętrza już jest marne. Wczoraj wracałem z Poznania do wrocławia (-25st) i zamarzła mi pepsi na podłodze. powietrze z kratek było lekko ciepłe. Mom przeczucie że cały obieg leci przez reduktor i tylko troszkę do nagrzewnicy.
pytanie: czy zamienic podłączenie reduktora na szeregowe czy założyć na połączeniu równoległym dławik ?
czy w pasacie regulacja temp nawiewu powietrza reguluje przepływem wody przez nagrzewnice? bo jesli tak to nie bedzie można wpiąc reduktora szeregowo.
dzieki za rady
Sebastian
w moim passacie b3 2l 1992 GT silnik 2e mam zamontowany reduktor LPG równolegle. jest zawsze nagrzany. Mam jednak problem bo ogrzewanie wnętrza już jest marne. Wczoraj wracałem z Poznania do wrocławia (-25st) i zamarzła mi pepsi na podłodze. powietrze z kratek było lekko ciepłe. Mom przeczucie że cały obieg leci przez reduktor i tylko troszkę do nagrzewnicy.
pytanie: czy zamienic podłączenie reduktora na szeregowe czy założyć na połączeniu równoległym dławik ?
czy w pasacie regulacja temp nawiewu powietrza reguluje przepływem wody przez nagrzewnice? bo jesli tak to nie bedzie można wpiąc reduktora szeregowo.
dzieki za rady
Sebastian